Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Article
af: Artikel

en: Edit
af: Wysig

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Page title
af: Bladsytitel

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Send
af: Stuur

en: Blocks
af: Blokke
