Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Blocks
am: ጥምረቶች
