Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: Article
ar: مقال

en: Edit
ar: تحرير

en: Response
ar: الجواب

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Text
ar: نص

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Send
ar: أرسل

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Newsletters
ar: النشرات
