Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Article
be: Артыкул

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Text
be: Тэкст

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Send
be: Адаслаць

en: Blocks
be: Блокі

en: Settings saved.
be: Налады захаваны
