Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Text
br: Testenn

en: Introduction
br: Digoradur
