Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Content
da: Indhold

en: Article
da: Artikel

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Text
da: Tekst

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: Page title
da: Sidetitel

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Introduction
da: Introduktion

en: Content settings
da: Indstillinger for indhold

en: Blocks
da: Blokke

en: Newsletters
da: Nyhedsbreve

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt

en: No mapping
da: Ingen afbildning
