Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Article
el: Άρθρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Text
el: Κείμενο

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Send
el: Αποστολή

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Newsletters
el: Ενημερωτικά δελτία
