Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: Article
eo: Artikolo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Text
eo: Teksto

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Send
eo: Sendu

en: Blocks
eo: Blokoj
