Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: E-mail address
fil: Tahanan ng e-liham

en: Blocks
fil: Mga tipak
