Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Article
gl: Artigo

en: Edit
gl: Editar

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Text
gl: Texto

en: Page title
gl: Título da páxina

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Introduction
gl: Introdución

en: Send
gl: Enviar

en: Blocks
gl: Bloques

en: Newsletters
gl: Boletíns

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.
