Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Article
gu: લેખ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Text
gu: લખાણ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Send
gu: મોકલો
