Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: Article
hu: Cikk

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Response
hu: Válasz

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Text
hu: Szöveg

en: Please enter a valid email address.
hu: Valós e-mail címet kell megadni.

en: Page title
hu: Oldal címe

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Send
hu: Küldés

en: Mailing lists
hu: Levelezőlisták

en: Content settings
hu: Tartalom beállításai

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Newsletters
hu: Hírlevelek

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: No mapping
hu: Nincs leképezés
