Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: Article
jv: Artikel

en: Edit
jv: Sunting

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Text
jv: Teks

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Send
jv: Kirim

en: Blocks
jv: Blok
