Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Article
ku: وتار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Text
ku: دەق

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Send
ku: بینێره‌

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
