Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Blocks
mk: Блокови
