Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Text
mn: Текст

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Send
mn: Илгээх

en: Blocks
mn: Хавтангууд
