Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ
