Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Article
ne: लेख

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक
