Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Article
os: Уац

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
