Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ
