Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Content
ru: Содержимое

en: Article
ru: Статья

en: Edit
ru: Редактировать

en: Response
ru: Ответ

en: Link
ru: Ссылка

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Text
ru: Текст

en: Please enter a valid email address.
ru: Пожалуйста, введите корректный email-адрес.

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Introduction
ru: Введение

en: Send
ru: Отправить

en: Mailing lists
ru: Списки рассылок

en: Content settings
ru: Настройки содержимого

en: Blocks
ru: Блоки

en: Newsletters
ru: Рассылки

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.
