Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Article
sl: Članek

en: Edit
sl: Uredi

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Text
sl: Besedilo

en: Page title
sl: Naslov strani

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Send
sl: Pošlji

en: Blocks
sl: Bloki

en: Newsletters
sl: E-novice
