Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Article
sr: Чланак

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: Page title
sr: Наслов стране

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Newsletters
sr: Билтени
