Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: Article
te: వ్యాసం

en: Edit
te: మార్చు

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Introduction
te: పరిచయం

en: Send
te: పంపించు
