Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Edit
th: แก้ไข

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Text
th: ข้อความ

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Send
th: ส่ง

en: Blocks
th: บล็อค
