Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Content
tr: İçerik

en: Article
tr: Makale

en: Edit
tr: Düzenle

en: Response
tr: Yanıt

en: Link
tr: Bağlantı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Text
tr: Metin

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Send
tr: Gönder

en: Content settings
tr: İçerik ayarları

en: Blocks
tr: Bloklar
