Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Article
ug: ماقالە

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Text
ug: تېكىست

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: Send
ug: يوللاش

en: Blocks
ug: تارماق رايون
