Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Article
ast: Artículu

en: Edit
ast: Editar

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Text
ast: Testu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Send
ast: Unviar
