Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Article
az: Məqalə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Text
az: Mətn

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Blocks
az: Bloklar
