Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Article
bg: Статия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Response
bg: Отговор

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Text
bg: Текст

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Send
bg: Изпрати

en: Content settings
bg: Настройки на съдържанието

en: Blocks
bg: Блокове
