Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག
