Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Edit
ca: Edita

en: Response
ca: Resposta

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Introduction
ca: Introducció

en: Send
ca: Enviar

en: Blocks
ca: Blocs

en: Newsletters
ca: Butlletins
