Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: Article
cs: Článek

en: Edit
cs: Upravit

en: Response
cs: Odpověď

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: Page title
cs: Název stránky

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Introduction
cs: Úvod

en: Send
cs: Poslat

en: Content settings
cs: Nastavení obsahu

en: Blocks
cs: Bloky

en: Newsletters
cs: Věstníky
