Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Title
de: Titel

en: Submit
de: Absenden

en: Content
de: Inhalt

en: Article
de: Artikel

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Response
de: Antwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Please enter a valid email address.
de: Bitte geben Sie eine gültige E-Mail-Adresse ein.

en: Page title
de: Seitentitel

en: E-mail address
de: E-Mail-Adresse

en: Introduction
de: Einführung

en: Send
de: Senden

en: Content settings
de: Inhaltseinstellungen

en: Blocks
de: Blöcke

en: Newsletters
de: Newsletter

en: Settings saved.
de: Einstellungen gespeichert.
