Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
