Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Article
eu: Artikulua

en: Edit
eu: Editatu

en: Response
eu: Erantzun

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Text
eu: Testua

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Send
eu: Bidali

en: Blocks
eu: Blokeak
