Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Content
fi: Sisältö

en: Article
fi: Artikkeli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Response
fi: Vastaus

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Text
fi: Teksti

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Send
fi: Lähetä

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Newsletters
fi: Uutiskirjeet
