Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Submit
fr: Soumettre

en: Content
fr: Contenu

en: Edit
fr: Modifier

en: Response
fr: Réponse

en: Link
fr: Lien

en: Settings
fr: Paramètres

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Text
fr: Texte

en: Please enter a valid email address.
fr: Veuillez saisir une adresse de courriel valide.

en: Page title
fr: Titre de page

en: E-mail address
fr: Adresse de courriel

en: Send
fr: Envoyer

en: Content settings
fr: Paramètres du contenu

en: Blocks
fr: Blocs

en: Newsletters
fr: Lettres d’information

en: Settings saved.
fr: Paramètres enregistrés.
