Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: edit
fy: bewurkje

en: Save
fy: Bewarje

en: E-mail address
fy: E-mailadres
