Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Article
he: כתבה

en: Edit
he: עריכה

en: Response
he: תשובה

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Text
he: טקסט

en: Page title
he: כותרת דף

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Send
he: שלח

en: Blocks
he: בלוקים

en: Newsletters
he: ניוזלטרים

en: No mapping
he: אין מיפוי
