Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: Content
hi: सामग्री

en: Article
hi: लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Response
hi: उत्तर

en: Link
hi: कड़ी

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Text
hi: लेख

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: E-mail address
hi: ई-मेल पता

en: Introduction
hi: प्रस्तावना

en: Send
hi: भेजें

en: Blocks
hi: ब्लॉक
