Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Article
hr: Članak

en: Edit
hr: Uredi

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Text
hr: Tekst

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Send
hr: Pošalji

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.
