Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Article
hy: Հոդված

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Blocks
hy: Բլոկներ
