Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Content
id: Konten

en: Article
id: Artikel

en: Edit
id: Sunting

en: Response
id: Jawaban

en: Link
id: Tautan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Text
id: Teks

en: Please enter a valid email address.
id: Silakan isi dengan alamat email yang sah.

en: Page title
id: Judul halaman

en: E-mail address
id: Alamat email

en: Introduction
id: Pengenalan

en: Send
id: Kirim

en: Blocks
id: Blok
