Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Submit
it: Invia

en: Content
it: Contenuto

en: Article
it: Articolo

en: Edit
it: Modifica

en: Response
it: Risposta

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Text
it: Testo

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: E-mail address
it: Indirizzo e-mail

en: Introduction
it: Introduzione

en: Send
it: Invia

en: Blocks
it: Blocchi

en: Newsletters
it: Newsletter
