Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: Content
ja: コンテンツ

en: Article
ja: 記事

en: Edit
ja: 編集

en: Response
ja: レスポンス

en: Link
ja: リンク

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Text
ja: テキスト

en: Please enter a valid email address.
ja: 正確なメールアドレスを入力して下さい。

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Introduction
ja: 序文

en: Send
ja: 送信

en: Content settings
ja: コンテンツ設定

en: Blocks
ja: ブロック

en: Newsletters
ja: ニュースレター
