Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Article
ka: სტატია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Blocks
ka: ბლოკები
