Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Article
kk: Мақала

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Text
kk: Текст

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Blocks
kk: Блоктар
