Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Blocks
km: ​ប្លុក
