Tripolis (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು
